ניקיון משרדים

קצת עלינו

ניקיון בשבילנו הוא הרבה מעבר להעברת סמרטוט וניגוב אבק. אנחנו ב iPURITY מאמינים, שניקיון הוא האווירה שמקבלת את פני הלקוחות והעובדים שלך מדי בוקר ולמשך כל היום. התחזוקה שלנו מורכבת מחשיבה על כל הפרטים הקטנים, אותם פרטים שעושים את ההבדל המשמעותי בין סביבת עבודה סבירה, לסביבה מזמינה ומכבדת. אנו מאמינים שהעסק שלכם, הוא העסק שלנו והעסק שלנו, הוא הבית. ועל הבית, שומרים, מטפחים ומתחזקים.

אנו מתחייבים בפני כל לקוחותינו, להעניק רמת שירות מצוינת, הקשבה מלאה לצרכים ולבקשות שלכם והתאמת פתרון התחזוקה והניקיון המיטבי, עבורכם.

הצוותים שלנו עוברים הכשרות ובדיקת התאמה קפדנית לטובת עבודה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מבצעים בדיקות איכות ובקרות רבות בכדי לוודא שרמת הניקיון והתחזוקה הנדרשת נשמרת לאורך זמן. אבל העבודה עצמה היא לא הכל, העובדים שלנו הם הפנים שלנו בעסק שלך ולכן, אנו מקפידים עם הצוותים על רמת שירות ואדיבות לכל השוהים במבנה ולרגישות הנדרשת במידת הצורך.

אנחנו מתמחים בניקיון בניינים, בתי עסק, מפעלים, מוסכים, עמותות, אולמות תצוגה וכמובן, חנויות. מבינים את הצרכים השונים של כל עסק ומבצעים את עבודות התחזוקה והניקיון בהתאם. הכל כדי שלכם, תהיה סביבה נעימה לשהות בה.

נשמח לשמוע מכם על העסק שלכם ולהתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר לכל צורך.

פרטי יצירת קשר

טלפון: 1-700-700-424

פקס: 077-3179098

מייל: [email protected]

שעות זמינות: 06:00 עד 21:00

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע”י מילוי הטופס

    0/5 (0 Reviews)